Havlík Jan (1915 - 1995)
Stará mince, signováno a datováno vlevo dole Havlík 73, olej/plátno, 130 x 130 cm, lišta (Šm)
23.09.2017 - 15:00
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Havlík Jan (1915 - 1995)
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 23.09.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 16.09. - 23.09.2017 |